Jastrzębska 77, 44-304 Wodzisław Śl.
tel. (032) 455 35 64, tomek@bezwypadkowe.pl
kom. 0-607 889 426
Wszystkie samochody oferowane na tej stronie są sprawne technicznie, mają aktualne badania techniczne i mają minimum miesięczne ubezpieczenie OC.

    Samochody sprowadzane z zagranicy mają wszystkie niezbędne dokumenty potrzebne do rejestracji .(akcyza , badanie techniczne, tłumaczenia dokumentów, recykling).Samochody przed wprowadzeniem do oferty są rzetelnie weryfikowane pod względem technicznym, mają mierzoną grubość powłoki lakierniczej. Jeżeli w samochodzie dokonywane są poprawki lakiernicze to posiadamy dokumentację zdjęciową samochodu przed lakierowaniem.

Na naprawiane elementy dajemy gwarancję.
Nie oferujemy samochodów po wypadkach. Samochody odkupywane są tylko z pewnych i sprawdzonych źródeł. Wskazania drogomierza są potwierdzane wpisem na fakturze (my nie "cofiemy" liczników). Każdy samochód przed zakupem można sprawdzić w stacji diagnostycznej. Oferujemy głównie samochody w wieku do 10 lat, które objęte są gwarancją techniczną. Gwarancja może być udzielona na okres od 1 do 24 miesięcy i obejmować może także elementy elektroniczne-szczegóły w zakładce "Gwarancje". Wszystkie samochody są wolne od wad prawnych ( ) i ukrytych wad technicznych.

Do samochodów proponujemy bardzo atrakcyjną ofertę kredytową i ubezpieczeniową.

design by csitop.pl